Türkiye’ye Gelen Uçakta Film Gibi Olay! Kavga Çıktı: Zorunlu İniş Yapıldı

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, bir erkeğin başka bir yolcuya küfrettiği ve aralarında tartışma yaşandığı görülüyor. Tartışmanın büyümesi üzerine bir kadının da olaya dahil olduğu ve kavganın büyüdüğü belirtiliyor.

Kavgaya müdahale eden uçak personeli, durumu yerel yetkililere bildirdi. Zorunlu inişin ardından Sırbistan polisi kavgaya karışan yolcuları gözaltına aldı.

SunExpress Havayolları, olaya ilişkin bir açıklama yayınladı. Açıklamada, “9 Nisan 2024 tarihinde Manchester’dan Antalya’ya sefer yapan uçağımızda, bir grup yolcu arasında çıkan talihsiz bir kavga olayı meydana gelmiştir. Uçak personelimiz, kavganın büyümesini engellemek için gerekli müdahaleyi yapmış ve durumu yerel yetkililere bildirmiştir. Uçağımız, Sırbistan’ın Belgrad şehrine zorunlu iniş yapmak zorunda kalmıştır. Kavgaya karışan yolcular, Sırbistan polisi tarafından gözaltına alınmıştır. Yolcularımızın güvenliği bizim için en önemli önceliğimizdir. Bu tür kabul edilemez davranışları şiddetle kınıyoruz ve ilgili tüm mercilerle iş birliği içerisinde gerekli yasal işlemlerin yapılmasını sağlayacağız.” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir